skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog

Özel Güvenlik ve Güvenlik Teknolojileri

Özel Güvenlik Ve Güvenlik Teknolojileri

Özel güvenlik ve koruma hizmetleri sektörü, iyi ve kaliteli güvenlik teknolojileri ile desteklendiği takdirde hem caydırıcı hem de önleyici ve hem de suç ve faile ulaşmada kolaylık sağlayan ayrılmaz bir ikili oluştururlar.

Fiziki güvenlik; Belirli bir binayı, bir alanı ya da bir bölgeyi güvenlik görevlileri tarafından koruma altına almak demektir. Fiziksel güvenlikte kalifiye insan gücü kullanılır. Elektronik güvenlik ise bir binayı, bir alanı veya bir bölgeyi teknolojik güvenlik ekipmanları kullanarak kontrol altında tutmak demektir.

Gelişen teknoloji ile elektronik güvenlik sistemleri tarafından sunulan hizmet sayesinde işletmelerin verimliliği ve performansı artmakta , işletmeyle ilgili doğru bilgi akışı sağlanmaktadır. Bunların sonucunda teknik hizmetlerin kalitesi, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktadır.

Biz, fiziksel güvenliğin yanında elektronik güvenliğin de kullanıldığı hava limanları, mağazalar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, depolar, antrepolar, fabrikalar ve benzeri korunması gereken alanlarda, her ölçekteki projelerde kurulum, eğitim ve satış sonrası teknik desteğimizi 365 gün 24 saat esası ile çağrı merkezimiz aracılığı ile sağlamakta, bununla birlikte özel güvenlik görevlilerimizin her yeni teknolojiyi kolayca kullanabilecekleri bir şekilde eğitimini sağlamaktayız.

Bu çerçevede fiziki güvenlik hizmetlerinin yanında kullandığımız/kullanabildiğimiz özel güvenlik teknolojileri şunlardır;

● Biyometrik sistemler
● Müşteri davranışı ölçümleme sistemleri
– Kişi sayma sistemleri
– Elektronik müşteri ölçümleme sistemleri
– Elektronik mağaza performans ölçümleme sistemleri
– Vitrin sergileme performans ölçümleme sistemleri
● Personel devam kontrol sistemleri (PDKS)
● Elektrikli kilit sistemleri
● Kartlı, şifreli, turnikeli geçiş kontrol sistemleri (AC)
● Görüntülü kapı telefon sistemleri
● Bekçi tur kontrol sistemleri
● Soygun alarm güvenlik sistemleri
● Yangın algılama ve ihbar sistemleri
● Otomatik kapı ve otopark bariyer sistemleri
● X-ray bagaj kontrol sistemleri
● Kapı ve el tipi metal arama detektörleri
● Sesli ve görüntülü giriş kontrol sistemleri
● Kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV)
● Dış alan elektronik güvenlik sistemleri
● Erken uyarı sistemleri
● Elektronik ürün gözetleme sistemleri (EAS)
● Ürün güvenliği ve lojistik yönetimi (ID/RFID)

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. olarak, Fiziki güvenlik veya Güvenlik teknolojilerinin tek başına kullanılmasındansa bunları entegre bir şekilde kullanmanın, birinin diğerinin yerini dolduramayacağının bilincinde olduğumuzu, tek başına kullanılan bir güvenlik teknoloji ürününün suç oluştuktan sonra ancak faili (suçluyu) yakalamaya yarayacağını, oysa fiziki güvenlik hizmetleri ile desteklenen teknoloji sayesinde suçun oluşmasının önleneceğini önemle belirtmek isteriz.

Back To Top