skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog
Organizasyon Güvenliği

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş., konser, balo, piknik, tanıtım, fuar, müzayede, spor müsabakaları ve benzeri gibi organizasyonlarınızda part-time güvenlik hizmetini eğitimli personeliyle verir.  Janus Part-Time Güvenlik Hizmeti, gerekli güvenlik eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş, psikolojik eğitim aşamasını tamamlamış Özel Güvenlik Personeli ile verilir.

Alacağınız hizmet alanına göre,  güvenlik hizmetlerini veya bireysel güvenlik hizmetini eğitimli kadrolarımızla yerine getirir ve size özgü çözümler sunar. Janus Özel Güvenlik, fuar ya da benzeri organizasyonlarda, istenilen zaman diliminde hizmet verirken felsefemiz, iyi hizmet, memnuniyet, yüksek düzeyde güvenlik, koruma ve insanların huzurudur.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top