skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog
Fabrika Güvenliği

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş., eğitimli ve donanımlı personeliyle verdiği Fabrika Güvenlik Hizmetleri için öncelikle risk analizi yapılır. İhtiyaçlara göre, fabrika yetkilileriyle istişare yapılarak hizmetler belirlenir ve proje oluşturulmaya başlanır.  Fabrika güvenliği için seçilen personelimiz her türlü yasal ve gerekli eğitimden geçmiş kişilerden oluşur ve gerekli Güvenlik teknolojileriyle desteklenir. Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. tecrübeli denetim kadrosu tarafından operasyonel denetimler yapılır ve personelimizin sürekli motivasyonu sağlanır. 

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. denetim kadrosu tarafından, personelimize yerinde eğitim de verilir ve bu eğitim sürekli devam eder. Operasyonel denetimler gerektiğinde raporlanarak fabrika yetkililerine sunulur ve fabrikanın güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır. 7/24 saat ciddiyetle ve özenle fabrikanız korunur.

Tüm kadromuzla size gerekli en üst düzeyde hizmeti ve güvenliği sağlayacağımıza inanıyoruz. Huzur içinde, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top