skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog

Hastane ve sağlık kuruluşları güvenlik hizmetleri açısından risk oluşturan en önemli kurumlardandır. İnsan hayatının kutsallığının en çok önemsendiği hastanelerin güvenliği, yasal eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş Özel Güvenlik Personelimiz tarafından sağlanır. Özel Güvenlik Şirketimiz öncelikle hastanenin veya sağlık kuruluşunun risk analizi yapar.  Güvenlik noktaları, fiziki ve teknolojik güvenlik ihtiyaçları saptanır ve gerekli istişareler yapılarak proje oluşturulur. Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama gibi hizmetlere göre hazırlanan çalışma programı kurumumuzca tarafınıza sunar.

Hastane ve sağlık kuruluşlarının güvenliği için seçilen personelimiz gerekli yasal ve gerekli eğitimden geçmiş kişilerden oluşmaktadır. Personelimiz ihtiyaca göre belirlenecek gerekli Güvenlik teknolojileriyle desteklenir. Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu tarafından günün belirli saatlerinde operasyonel denetimler yapılır ve personelimizin sürekli motivasyonu sağlanır.  Özel Güvenlik Şirketimizin denetim kadrosu tarafından, personelimize yerinde eğitim de verilir. Bu eğitim süreklidir. Denetimler gerektiğinde raporlanarak yetkililere sunulur. Hastane ve Sağlık Kuruluşu yetkililerine Güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgiler aktarılır. 7/24 saat ciddiyetle ve  özenle güvenliğiniz sağlanır.

Huzur içinde, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top