skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş., AVM Güvenliği Hizmeti için öncelikle işyeri keşfi, risk analizi, kurumun koruma zaafı oluşturan noktalar incelemesi, personel ve teçhizat seçimi,  Güvenlik teknolojisi ihtiyacı aşamalarını tamamlar. Buna göre proje oluşturulur. AVM Güvenliği için seçilen personelimiz gerekli ve yasal eğitimden geçmiş, psikolojik, fiziksel ve sair gerekli aşamalardan geçmiştir. Bu eğitimler, görev yeri eğitimi ile de desteklenir.

AVM Güvenliği Hizmetlerimiz, şirketimizin operasyon departmanımız tarafından sürekli denetlenir ve raporlar hazırlanarak AVM yetkililerine sunulur, yetkililer gerekli görüldüğü her zaman detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması sağlanır.  Güvenlik hizmeti alacak AVM, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama ihtiyacına göre personel sayısına gereksinim duyacaktır. Şirketimiz profesyonel kadrosu ile projeye uygun çalışma programını tarafınıza sunar. Güvenlik Operasyon Birimimiz size, gerekli risk analizi yaparak en iyi hizmeti sunmanın güvencesini verir. Müşterilerinizin ve sizin huzur içinde olmanız temel felsefemizdir.

Özel Güvenlik Firmaları arayışınız için bizimle gönül rahatlığı içinde iletişime geçebilirsiniz.

 Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top