skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog
Rezidans Güvenliği

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş., yasaya uygun eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş. Özel Güvenlik Personelimiz,  fiziki güvenlik hizmeti ve Güvenlik teknolojilerinin birleşmesinden oluşan bu hizmeti verirken; giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri gibi sistemlerle desteklenir. Güvenlik hizmeti gerekirse merkezden izlenir, tüm işlemler kayıt altına alınır ve yönlendirme yapılır. Site, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama ihtiyacına göre personel gereksinim duyacaktır.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. profesyonel kadrosu ile projeye özgü sayı ve çalışma programını tarafınıza sunar. Özel Güvenlik Operasyon birimimiz gerekli risk analizi yaparak en iyi hizmeti sunmanın güvencesini verir. Projenin güvenlik sistemleri, fiziki tedbirler, giriş-çıkış kuralları, merkezden kontrol, iç devriye, kayıt izleme, alarm sistemleri analizi yapılır ve ihtiyaçlara göre proje oluşturulur.  Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu, günün çeşitli saatlerinde sitenin özel güvenlik personelini denetler ve personelin sürekli motivasyonunu yüksek tutar. Denetim sırasında yerinde eğitim de verilir.

Evinizde huzur içinde, tehlikelerden uzak, mutlu yaşamanız için gerekli fiziki ve teknolojik güvenliği gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top