skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. görevlendirdiği profesyonel yakın koruma personelinin tamamına yakını silah taşıma yetkisine haiz eski asker ve polislerden oluşmaktadır. Personelimizin taşıdığı tüm silahlar kayıtlı ve ruhsatlıdır. Hangi durum altında olursa olsun acil koşullar altında risk analizi yapabilme kabiliyetine sahip, olası sorunu tanımlayabilme, kişisel güvenliği planlayabilme, koruma hizmeti verilen kişi veya kişiler için gerekli güvenlik ortamını sağlayabilme yeteneğine sahip, yakın koruma sertifikaları bulunan personellerden seçilmektedir.

Güvenlik ve Koruma yakın koruma (Bodyguard) personeli sıra dışı durumların etkilerini en aza indirgemek için uygun olan gerekli prosedürleri uygulayabilme yeteneğine sahiptirler. VIP koruma (Bodyguard) görevlilerimiz koruduğu kişinin imaj ve vizyonunu temsil ettiğinin bilincinde olan, o anki durumun özelliklerine göre yetkilerini nasıl kullanması gerektiğini bilen, yakın koruma işini yerine getirirken; Korunan şahıs ve ailesi ile ve diğer koruma ekibi ile koordineli çalışan profesyonel korumalardır.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. Bodyguard hizmeti verirken tamamen sizlerin ihtiyaç ve isteklerinize göre hareket etmektedirler.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top