skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog

Hakkımızda

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. olarak önceliğimiz insan hayatı ve güvenliğidir. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda standartların üzerinde bir kaliteyi hedefleyerek çağımızın gerekliliklerini tam olarak yerine getiririz. Teknolojik ve elektronik tüm yenilikleri takip ederek oluşturacağımız sistemleri bunun üzerine kurgulamaktayız. 

Personelimizi kapsamlı eğitimler ve teknolojik teçhizatlar ile donatarak konusunda uzman seviyeye gelmesini sağlarız. Böylece insan hayatının ve değerlerinin en üst düzeyde korunmasını hedefleriz. Yönetici kadromuz yıllardır güvenlik sektörünün çeşitli kademelerinde görev yapmış, konusunda uzman hale gelen seçkin kişilerden oluşmaktadır. 

Firmamız 5188 özel güvenlik hizmetlerine dair kanun, 4857 sayılı iş kanunu, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak personeline sürekli bilgi sağlamakta ve hizmet içi eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde takım çalışmasına verdiği önemle de kurumların gerek iş çevresi gerek sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmiştir. Janus Özel Güvenlik olarak çalışma disiplini ve hizmet kalitesine yönelik çalışmalarımız sayesinde sektörde önemli bir marka haline gelmeyi amaç edindik. Kamu ve özel sektörde öne çıkan kurum ve işletmelerin güvenlik konusunda özellikle tercih ettiği bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top