skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog

Janus Okul Güvenlik Hizmeti, gerekli güvenlik eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş, psikolojik eğitim aşamasını tamamlamış Özel Güvenlik Personeli ile verilir.  Janus Özel Güvenlik Personelimiz,  fiziki güvenlik hizmeti ve güvenlik teknolojilerinin birleşmesinden oluşan bu hizmeti verirken; giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm gibi teknolojik Güvenlik sistemleriyle desteklenir.  Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması sağlanır.  Güvenlik hizmeti alacak Okul, giriş-çıkış kontrolü, devriye ve danışma ihtiyacına göre personele gereksinim duyacaktır. 

Janus Özel Güvenlik Şirketimiz profesyonel kadrosu ile projeye uygun çalışma programını tarafınıza sunar. Özel Güvenlik  Operasyon Birimimiz size, gerekli risk analizi yaparak en iyi hizmeti sunmanın güvencesini verir. Projenin Güvenlik sistemleri, fiziki tedbirler, giriş-çıkış kuralları, merkezden kontrol, devriye, kayıt izleme, alarm sistemleri analizi yapılır ve ihtiyaçlara göre proje oluşturulur. Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu, günün çeşitli saatlerinde Okulun Özel Güvenlik personelini denetler ve personelin sürekli motivasyonunu yüksek tutar.

Size ve öğrencilerimize huzurlu bir ortam sağlamak, tehlikelerden uzak olmanız için her bakımdan eğitimli, giyim kuşamı, ve davranışlarıyla etrafındakilere güven veren tecrübeli kadromuz ile yanınızdayız.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top