skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog
Şantiye Güvenliği

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.‘nin, eğitimli ve donanımlı personeliyle verdiği Şantiye Güvenlik Hizmetleri için öncelikle risk analizi yapılır. Şantiye alanın saptanması, yer keşfi, yapıldıktan sonra ihtiyaçlara göre, Şantiye yetkilileriyle istişare yapılarak hizmetler belirlenir ve proje oluşturulmaya başlanır. Proje her ayrıntıyı hesaplayarak oluşturulur. Ana başlıklarla:

  • Şantiyenin çevre güvenliği tedbirleri, alana giriş ve çıkış noktaları kontrol altında tutulması, inşaat çevre tellerinin çeşidi ve güzergâh yolu tespiti, bu alanlarda periyodik ring hizmetleri, iletişim hizmetleri, alt yapı hatları, su, telefon ve güvenlik açısından gerekli ise internet bağlantılarının kontrolü eğitimli personelimiz tarafından belirlenir.
  • Şantiyede kullanılan araçlar için oto park, yedek parça deposu gibi ayrılacak yerler ve şantiye için kullanılacak yollar ile şantiyede kullanılacak iş makinelerinin kontrolü yapılır. Şantiyede kaç personel ve teknik elemanın çalıştırılacağı, bunlardan ne kadarının şantiyede kalacağı öğrenilir ve işçilerin dinlenme tesisleri, yemekhane, soyunma odaları, yatakhaneleri, tuvaletleri, varsa lojmanları belirlenir, bu yerler için gerekli güvenlik kontrolleri yapılır.
  • Beton santralleri, kuleler, vinçler, yönetim ve şantiye ofisi gibi sabit yerler, çöpler ve atık madde toplama yerleri tespit edilir.
  • İş kazalarında müracaat edilecek hastaneler, acil durumlarda gidilebilecek en yakın sağlık poliklinikleri ve eczaneler önceden belirlenir, buralarla gerekli koordinasyon sağlanır.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş., Şantiye Güvenliği için seçilen, her türlü yasal ve gerekli eğitimden geçmiş kişilerden oluşan personeliyle Şantiye hizmetini eksiksiz ve en süt düzeydi verir ve proje gerekli güvenlik teknolojileriyle desteklenir.  Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu tarafından operasyonel denetimler yapılır ve personelimizin sürekli motivasyonu sağlanır.  Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. denetim kadrosu tarafından, personelimize yerinde eğitim de verilir ve bu eğitim sürekli devam eder. Operasyonel denetimler gerektiğinde raporlanarak Şantiye yetkililerine sunulur ve Şantiyenin  güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır.  7/24 saat ciddiyetle ve gerekli denetim ve özenle fabrikanızın korunur.

Size gerekli en üst düzeyde hizmeti ve güvenliği sağlıyoruz. Huzur içinde, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top