skip to Main Content

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerimiz kapsamında detaylı olarak yaptığımız güvenlik risk analizlerine bağlı olarak; binalarınızı, iş yeri ve ofislerinizi, çalışanlarınızı, faaliyetlerinizi, ürünlerinizi, müşteri ve ziyaretçilerinizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz güvenlik tedbirlerimiz kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

İletişim

  • Telefon: 0 212 616 36 36
  • Whatsapp: 0542 420 87 88
  • E-mail: bilgi@janusguvenlik.com
0 212 616 36 36 bilgi@janusguvenlik.com E-Katalog
Değerli Eşya Nakil Güvenliği

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. olarak, değerli eşya ve nakil güvenliğinizi sağlayacak, para transferinizi güvenle gerçekleştirecek, istediğiniz bölgeye sigortalı ve garantili şekilde teslim edecek konusunda eğitimli ve sertifikalı personele sahibiz.

Değerli eşya ve para transferlerinizi gerçekleştirirken, bilginiz ve önerileriniz doğrultusunda planlıyor ve organizasyonumuzu yapıyoruz. Güven, güvenlik, hassasiyet, en üst düzey koruma, oluşacak aksaklıkları ve sorunları anında çözme ve gerekli özeni göstermek şirketimizin temel ilkesidir. 

Özel Güvenlik Firmaları arasında bu hizmeti en güvenilir ve en tecrübeli şekilde veren nadir firmalardan birisi olduğumuz konusunda idialıyız. 

Tüm Bilgi, Birikim, Deneyim ve Tecrübemizle Sizinle Birlikteyiz.

Janus Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.
Back To Top